1. Здоровий сон малюка
    Дітям від 3 до 12 місяців
  2. Лікування без сліз!
    Дітям від 1 до 6 років
  3. Швидке рішення бути здоровим
    Дітям від 7 до 12 років
супозиторії

Про парацетамол у супозиторії

Парацетамол у супозиторії від «Монфарм» — один з найбільш широко використовуваних безрецептурних лікарських засабів у педіатрії, який вводять ректально. Парацетамол у формі ректальних супозиторіїв, йому відводиться важливе місце при лікуванні лихоманки і зменшені болю у дітей. У такій формі він чинить швидку та безпечну аналгетичну, жарознижувальну та помірно виражену протизапальну дію.

парацетамол

Швидка дія

При ректальному введенні пік його концентрації в плазмі крові досягається через 1 годину. У дітей молодшого віку його біодоступність є вищою, ніж у пацієнтів більш старшого віку.

містер цель
парацетамол

Легке застосування

Якщо малюк навідріз відмовляється прийняти сироп або таблетку, або не може це зробити через ранній вік та інші причини, вдалим виходом з ситуації, що дозволяє не вдаватися до ін'єкцій, є парацетамол у формі супозиторіїв.

иконка

Без шкідливого впливу

Оскільки парацетамол вводиться у прямий кішківник, препарат не чинить вплив на печінку, що є безпечним для вашої дитини.

Блог

Блог

парацетамол свечи

Дія засобу

Введення лікарських засобів в пряму кишку застосовується давно, і його різні аспекти добре вивчені. Пряма кишка має густу мережу кровоносних і лімфатичних судин, тому багато лікарських речовин добре всмоктуються з поверхні її слизової оболонки. Речовини, що абсорбуються в нижній частині прямої кишки, через нижні гемороїдальні вени потрапляють в кровотік, минаючи печінку. Завдяки такому механізму дії парацетамолу у супозиторії дозволяють уникнути місцевої подразливої дії на слизову оболонку шлунка. Крім того, таким чином можна застосовувати лікарські засоби у випадках, коли утруднено або нездійсненно їх пероральне застосування (нудота, блювота, спазм або непрохідність стравоходу). Нарешті, введення препарату в пряму кишку дозволяє уникнути зменшення обсягу всмоктування, пов’язаного з прийомом їжі або інших лікарських засобів, наприклад антацидів.